Doprava

Doprava je zabezpečená klimatizovaným autobusom, vybaveným bufetom a televízorom. Počas cesty je možné zakúpiť kávu a nealko(1,20 - 1,50 Eur). Napriek tomu, že autobus ťahá prívesný vozík, treba batožinu váhovo a objemovo minimalizovať. V cene zájazdu je aj preprava úlovkov na Slovensko v polyesterových prepravkách, ktoré sa zakupujú priamo v kempe. Cena 1 ks cca 5 Eur. Na každú osobu sa predpokladá dovoz max. 1ks prepraviek. Dovoz je možný iba v týchto typizovaných prepravkách, kvôli skladnosti.
Plavba z Poľska do Švédska je zabezpečená trajektom.

Do autobusu a prívesu sa každému účastníkovi

nakladá iba táto batožina :

1x polyesterová prepravka na úlovky(štandardná) 80 x 40 x 20
1x kufor alebo cestovná taška, prípadne ruksak
1x taška alebo kufrík na rybárske veci
1x tubus na prúty
1x príručná batožina do autobusu
Cestovné chladničky sa neberú !
Maximálna váha celej batožiny je 40/kg na osobu!
Výnimky sú vylúčené !

Plán cesty a pobytu v rybárskom centre Snillfjord

Predpokladané časy nástupov na nástupných miestach: Vrútky - parkovisko pred obch.domom Lidl nástup o 6,00 ráno.
Iné nástupné miesta podľa dohovoru.
Po nastúpení všetkých členov zájazdu pokračujeme do Žiliny, a ďalej smer Katowice, Lodž až do Gdynia.
Zhruba každé 4 hod. prestávka 30 min. na toaletu. V Gdynia o 21.00 hod. nastupujeme na trajekt, ktorým sa preplavíme zhruba za 10,5 hod. do Švédska, do Karlskrona.
Odtiaľ pokračujeme Jonnkoping-Karlstad-Elverum-Berkak-Orkanger-a zhruba po 40 hod. konečne Snillfjord v Krokstadore. Príchod do kempu cca 4,30hod ráno. Po ubytovaní, medzi 9,00-10,00 hod. preberanie motorových člnov.
Po prebratí člnu – voľný program, až do 17.00 hod. deň pred poslednou nocou ubytovania, kedy odovzdávame člny (príklad 30.06. príchod,10.07. odchod o 9.00, takže člny sa odovzdávajú 9.7. do 17.00 hod.).
Ráno v deň odchodu – balenie rýb do polyesterových prepraviek cca o 6.00 hod. Od 6.00 do 8.00 – upratovanie a odovzdávanie chatiek. Upozorňujeme, že v prípade neodovzdania chatky a člna v čistom stave, prepadá kaucia, ktorú ste zaplatili na začiatku pobytu v prospech prenajímateľa kempu a bude použitá na úhradu nákladov spojených s upratovaním. O 8.30 – 9.00 odchod domov.
Predpokladaný príchod do Vrútok v príslušný deň návratu cca o 8.00 hod. ráno. Uvedené časy sú iba orientačné všetko, závisí od dopravnej situácie, mimo časov pri odovzdávaní člnov a odchodu z kempu, tie sú presné a nemenné.
dogs