Je leto, super dovolenka, Egypt All inclusive, 50 st. v tieni, hotelový objekt s bazénom, klimatizovaný apartmán. Tak si predstavuje dovolenku rybár?
Chcete vidieť prekrásnu panenskú prírodu, ticho, fantastické a nezabudnuteľné rybárske zážitky, polárne biele noci, kedy slnko nezapadá?
Tak neváhajte a strávte s nami úžasné dva týždne.

O nás

Naša CA Marián Kašuba AQUA-EXOTIC vznikla v roku 2019 ale špecializujeme sa na organizovanie rybárskych zájazdov na rybačku do Nórska už od roku 2005. Skúsenosti získané v priebehu týchto rokov, profesionalita, ústretovosť a ochota vyhovieť rôznorodým požiadavkám našich klientov, to sú atribúty, ktoré sú garantom pohodovej dovolenky na ktorej si nielen oddýchnete, ale ako priaznivci najkrajšieho športu na svete(samozrejme, že tým myslíme rybárčenie), si prídete aj na svoje a to nezabudnuteľnými zážitkami z lovu na nórskych fjordoch. Tak isto ako rybačka v Nórsku, aj samotný pobyt v Nórsku, je nezabudnuteľným zážitkom z návštevy tejto prekrásnej, čistej a panenskej škandinávskej krajiny. Poslaním našej cestovnej kancelárie je uspokojovať stále rastúce nároky našich klientov zlepšovaním kvality poskytovaných služieb.
Vieme veľmi dobre, že najlepšou reklamou sú naši spokojní, každoročne sa vracajúci klienti, a preto je našim cieľom čo najlepšie uspokojovať ich požiadavky, aby tak s nami strávili skutočne krásnu a nezabudnuteľnú dovolenku.
Všetkých našich klientov srdečne pozdravujeme a tešíme sa, že Vás budeme mocť osobne privítať v nóskom Snillfjorde!
Rozprávkový svet fjordov, hôr, ľadovcov, desiatky divokých riek, morské hlbiny, rozsiahle lesy, jednoducho prekrásna panenská príroda, tak by sa dala asi v skratke charakterizovať, turisticky najatraktívnejšia zem Škandinávie Nórsko.
Fjord Snillfjord sa nachádza na konci prvej tretiny Nórska, južne od 64 rovnobežky severnej šírky, približne 70 km od mesta Trondheim. Patrí k najdlhším a najtichším fjordom, so širokospektrálnou osádkou rýb.
Najčastejšie lovenými rybami sú treska čierna, treska škvrnitá, treska polack, ostriež červený, platesa, halibut, morský mieň, úhor, žralok škvrnitý, morský čert, morská mačka, makrely a slede. Hĺbka lovných miest vo fjorde sa pohybuje v rozmedzí 20-60m, najhlbšie miesta dosahujú hĺbku aj cez 200m.
dogs