Ubytovanie

Ubytovanie je zabezpečené v 4( 25m2), 5 (35m2) a 6(60m2) miestnych chatkách. Chatky sú pekné drevené ,,sparťanského,, typu majú základne vybavenú kuchynku, chladničku, el. variče, mikrovlnná rúra, sociálne zariadenia( okrem 4 miestnych, tie majú soc. zariadenia 50m od chatiek). Ku každej chatke je k dispozícii čln pre 3 osoby o výkone 8-10 HP, prípadne pre 2 osoby 5 HP a tak isto aj mraziaci box o objeme od 200-400 l. Mraziace boxy sa nachádzajú v spoločenskej miestnosti vo veľkej chate, kde sa nachádzajú aj sociálne zariadenia pre chatky, ktoré ich nemajú. Miesto na čistenie rýb s tečúcou vodou sa nachádza v blízkosti kotvišťa lodí, asi 200m od chatiek.
Najbližší obchod je vzdialený asi 5 min. peši.

Prevzatie chatky a nástup na pobyt

Kľúče od chatiek dostanete od majiteľa kempu prvý deň pobytu medzi 10.30-11.30 hod.
Chatky odovzdávate o 8.00 hod. posledný deň pobytu.
Chatky preberáte čisté a v rovnakom stave ich aj osobne odovzdávate, v posledný deň pobytu. Záverečné upratovanie preto vykonávajte dôkladne ! Vankúše a prikrývky sú vo výbave chatky.
Posteľné prádlo , utierky, uteráky, toaletný papier, hygienické potreby, čistiace potreby apod. si zákazník zabezpečuje sám, nie sú v cene prenájmu.
Pri nástupe na pobyt doporučujeme, nechať si vysvetliť používanie a zaobchádzanie s niektorými prístrojmi a lodným motorom. Nie-je Vám niečo jasné, je dobré sa radšej dvakrát opýtať. Nóri sú spravidla veľmi ústretoví, keď s nimi budete jednať slušne a korektne, určite sa od nich dočkáte rovnakého správania voči Vám a radi sa s Vami podelia o svoje rybárske skúsenosti a odporučia Vám vhodné miesta k rybolovu apod.
Pri nástupe na pobyt je majiteľ ubytovacích zariadení oprávnený vyinkasovať kauciu-depozit vo výške 100 EUR za jednu chatku. Táto kaucia bude nájomcovi vrátená naspäť pri včasnom vrátení čistej a nepoškodenej chatky a člnu. Kaucia prepadá v prípade neskorého vrátenia prenajatého inventáru, v prípade nedostatočného upratania alebo poškodenia chatky či člnu, alebo v prípade porušovania rybárskeho poriadku alebo iného porušovania zákonov a miestnych predpisov( napr. rušenie nočného kľudu apod.).

Vrátenie chatky a ukončenie pobytu

Chatky a člny sa preberajú čisté-upratané a odovzdávajú sa v rovnakom stave. Z pravidla je pri odovzdávaní chatky a člnu nutné : umyť a vyčistiť čln, zamiesť chatku, vyprázdniť ľadničku, umyť a upratať riad, vyniesť odpadky, upratať celú chatku, umyť podlahu, umyť kúpelku a WC, vyvetrať chatku apod.
dogs